קצת עליי

שלום אהובות,
מאז ומתמיד הייתה לי אהבה לא מוסברת לבגדי ים שהחלטתי לממש ברגע שחזרתי מהטיול הגדול של אחרי הצבא.
היה לי ידע בסיסי בתפירה ופשוט קניתי מכונת תפירה והתחלתי לתפור.
האמת שהלך לי לא רע, היה ביקוש, הלקוחות היו מרוצות ואני נהניתי לעסוק בתחום.
לאחר עונה אחת החלטתי לעצור לרגע ולעשות תואר ראשון וכרגע אני בסוף התואר שלי בהנדסה אזרחית בטכניון כמהנדסת מבנים.
התחלתי את התואר כי תמיד האמנתי שצריך ללכת לפי המסלול הידוע, הברור והבטוח. מהר מאוד הבנתי שהתואר הזה לא בשבילי, וגם אין תואר אחר שכן הייתי רוצה ללמוד. אז חיכיתי להגיע לסוף ולסיים אותו (היה גם משהו שנתן לי שקט נפשי בידיעה שיש לי משהו ביד למקרה הגרוע ביותר, “רשת בטחון” אני קוראת לזה)..ואז הגיע הטיימינג המושלם להחזיר לחיים את בגדי הים.
ידעתי שאם אני חוזרת לזה אז זה יהיה בכל הכוח. זה יהיה גדול יותר, עוצמתי יותר, חזק יותר, מקצועי יותר. הכל הרבה יותר. וכך היה – אחרי עבודה קשה של חצי שנה אינטנסיבית המלווה בשנה האחרונה של התואר אני גאה להציג את מותג בגדי הים שלי, של שקד.
בתהליך הזה שעברתי היה חשוב לי יותר מכל 3 דברים – איכות, נוחות, נראות. היה לי חשוב שבגד הים יהיה איכותי ולא עונתי או חד פעמי, שבנות ירגישו בנוח ללכת איתו בחוף, לשחק כדור עף או מטקות ואפילו לגלוש ולא פחות מזה – הנראות- היה לי חשוב שהדגמים לא יהיו משהו שכבר ראיתן, רציתי לחדש ולייחד, בדגש על גזרות שמחמיאות לגוף האישה, לכל גוף.
מעבר למוצר ידעתי גם שאני הולכת לשים דגש חשוב מאוד על שירות לקוחות. בתהליך פתיחת עסק נתקלתי בלא מעט סיטואציות לא קלות בעניין בתור הלקוחה ולמדתי על בשרי איך אני רוצה שהעסק שלי יתפקד מול הלקוחות שלי – ללא ספק בצורה הטובה ביותר!
אני מקווה בכל ליבי שאתן תיכנסו לראש שלי, תבינו את החשיבה מאחורי כל צבע, גזרה, תפר. חשוב לי שתדעו שמאחורי כל בגד ים שתרכשו ישנה השקעה מטורפת עבורכן, עבור הנוחות והנראות שלכן.
אוהבת, מעריכה ומודה!
שקד